FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Budżet Obywatelski - prośba wnioskodawcy

Drodzy Mieszkańcy Starego Miasta!

Dziś my – strażacy – prosimy Was o wsparcie ratownictwa!

Ratownictwa z pasją… Zawsze jesteśmy dla Was i z Wami!

ZADANIE

Wzmocnienie możliwości działań poszukiwawczo – ratowniczych oraz przeciwpowodziowych, poprzez doposażenie Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Kęty w sprzęt przystosowany do poruszania się i transportu w trudnym terenie.

ZASIĘG

Zadanie obejmie swym zasięgiem teren całej gminy Kęty, oraz wszystkie sołectwa. Zakupiony sprzęt będzie stacjonował w remizie OSP Kęty i przewożony w razie potrzeby w dowolne miejsce w gminie.

BENEFICJENCI

Beneficjentami zadania są mieszkańcy całej gminy. Biorąc pod uwagę wielopoziomowe wykorzystanie sprzętu możemy wyróżnić szczegółowo grupy społeczne które bezpośrednio skorzystają z zakupionego sprzętu.

Działania poszukiwawczo – ratownicze.

Grupom osób w której najczęściej prowadzone są działania poszukiwawczo ratownicze to dzieci, osoby starsze zwłaszcza ze schorzeniami neurologicznymi, osoby chore, oraz osoby z podejrzeniem próby samobójczej.

Działania przeciwpowodziowe

Beneficjentami są przede wszystkim mieszkańcy naszej gminy zamieszkujący tereny w blisko cieków wodnych, wałów przeciwpowodziowych oraz na terenach zalewowych.

Szczegóły: www.ospkety.pl, www.gpr.ospkety.pl

Komentarze

  • as 2015-10-13 21:51:24
    Nazwa zadania brzmi zachęcająco "Wzmocnienie możliwości działań poszukiwawczo – ratowniczych oraz przeciwpowodziowych, poprzez doposażenie Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Kęty w sprzęt przystosowany do poruszania się i transportu w trudnym terenie" .... jakby w tytule napisali prawdę czyli , że chodzi o 2 Quady i przyczepkę do ich transportu wiele osób by się zastanowiło przed oddaniem głosu.

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...