FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

40 lat minęło jak jeden dzień! Gala Finałowa w Domu Kultury

Koncert finałowy z okazji 40-lecia Domu Kultury w Kętach rozpoczął się wraz z wejściem na scenę podopiecznych instytucji, którzy pokazali prawdziwe talenty. Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali się tancerze, soliści, muzycy, członkowie grupy PM2Collective oraz Zespoły Pieśni i Tańca „Kęty” i „Małe Kęty”. Uczestnicy jubileuszu obejrzeli również film, który w krótkim podsumowaniu przedstawił bogatą ofertę DK.

Po występach artystycznych dyrektor Domu Kultury – Sylwia Brzozowicz podziękowała wszystkim zaproszonym gościom oraz wręczyła pamiątkowe statuetki i dyplomy. Trafiły one do sponsorów, pracowników i przyjaciół placówki oraz osób, które wspierają kęcki Dom Kultury. Na zakończenie uroczystości wszyscy udali się na hol, gdzie na każdego czekał wspaniały tort i lampka szampana.

- To wyjątkowa chwila i powód do dumy. Nasz placówka rozwijała się przez te długie lata, przyciągała nowe talenty i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że dziś tętni życiem i jest jedną z najprężniej działających w regionie. Mam nadzieję, że to się nie zmieni i nadal dla wielu mieszkańców będzie drugim domem powiedziała Sylwia Brzozowicz, dyrektor Domu Kultury w Kętach.  

Po uroczystym toaście uczestnicy zostali zaproszeni na ostatni punkt programu - spektakl  teatralny pt.: "Mąż zmarł, ale już mu lepiej" w wykonaniu Grupy Teatralnej ANTRAKT.

Komentarze

  • stadra3564 2016-11-24 00:48:38
    BYŁEM JEDNYM Z TYCH KTÓRZY W 1976 ROKU OTWIERALI DOM KULTURY Z NACZELNIKIEM MIASTA I GMINY ŚW. PAMIĘCI BIELĄ. Z TYTUŁU PEŁNIENIA FUNKCJI INSPEKTORA OŚWIATY I KULTURY ODPOWIADAŁEM ZA DZIAŁ KULTURY. SZKODA ŻE NIE MIAŁEM MOŻLIWOŚCI BYĆ NA JUBILEUSZU . MYŚLĘ ,ŻE TAKIE TO CZASY TO CO BYŁO I JAKI BYŁ WKŁAD TYCH CO TO TWORZYLI DZIŚ SIĘ NIE LICZY. POZDRAWIAM. ŻYCZĘ SUKCESÓW W DALSZYCH LATACH .OBY W PRZYSZŁOŚCI O WAS NIE ZAPOMNIANO. STANISŁAW.

  • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...