FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

3... 2... 1... Dni Kęt 2015

Rozpoczynamy wielkie odliczanie do tegorocznych Dni Kęt! Pierwsze dźwięki ze sceny ustawionej na terenach rekreacyjnych położonych przy ul. Sobieskiego (obok targowiska) usłyszymy już za 2 tygodnie, w piątek 10 lipca.

Dni Kęt 2015 rozpoczniemy od mocnego, muzycznego uderzenia, gdyż na pierwszy ogień pójdą najlepsi spośród dotychczasowych uczestników Kęckich Nocy Rockowych, czyli lokalnego przeglądu młodych zespołów organizowanego przez Dom Kultury w Kętach. A ponieważ KNR obchodzi w tym roku swoje 5-lecie, możemy spodziewać się wyjątkowych występów.

Młodzi i zdolni ustąpią następnie miejsca bardziej doświadczonym na muzycznym ringu „zawodnikom” – zespołowi Kruk. Grupa znana jest ze swoich klasycznych rockowych brzmień inspirowanych Deep Purple, Led Zeppelin czy Black Sabbath. Fani dobrej muzyki mogli usłyszeć zespół grający support m.in. przed Carlosem Santaną, który osobiście pogratulował Krukowi doskonałego występu.

 


 

Dzień pełen mocnych, rockowych dźwięków zakończy dyskoteka z bielskim Klubem Klimat, jednym z patronów wydarzenia. W planach DJ-ów znajduje się ambitny przegląd największych hitów lat 80. i 90.!

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy pod gołym niebem. Pogoda na pewno dopisze – a Wy?

 

Dni Kęt 201510-12 lipcamiejskie tereny rekreacyjne przy ul. Sobieskiego

 

 

Tegoroczne Dni Kęt wsparli:

Sponsor główny:


Sponsorzy:

  
 
   

 
Komentarze

 • Mao 2015-06-12 07:42:23
  Panie Jasiek nie bardzo mnie interesuje pana opinia na mój temat. Niewiele ma pan do napisania merytorycznie, więc wali pan na oślep ad personam. Widać myślenie dla niektórych jest nowym doświadczeniem wiedząc, że opinie ludzi z na pana poziomie intelektualnym zwisają mi kalafiorem.

 • jasiek 2015-06-12 07:06:05
  A ja się nie zgadzam z Mao. Gdyby Dni Kęt były jednodniowe to Mao pisał by że nie potrafiono zorganizować trzy dniowych. A tak ogólnie to weź już sobie człowieku na wstrzymanie, bo wszystko wg ciebie jest źle i będzie jeszcze gorzej. Pamiętam jak na Fakty Kęty lizałeś pięty Panu Klęczarowi, a jak trochę cię wyhamował to nastąpił Z twojej strony atak na jego osobę. jest cieplutko, weź wędkę idź na rybki i nie naprawiaj Kęt głupim krytykanctwem. Nawet wiem co mi odpiszesz, ale mnie to ......, przepraszam z jednym z tobą się zgadzam, SM DO LIKWIDACJI!!!!!!!

 • Tatas53 2015-06-11 12:23:14
  Witam. Jak nigdy przedtem, tym razem całkowicie zgadzam się z "Mao". Pozdrawiam i życzę pięknej pogody na Dni Kęt.

 • Mao 2015-06-11 09:37:09
  Panie Klęczar Miało być transparentnie i przejrzyście. Stąd moje kolejne pytanie na które pan w ramach tej transparentności rodem z PSL-u pewnie tradycyjnie nie odpowie. Pytanie o publiczne pieniądze, ile nas Dni Kęt będą kosztowały? Nie oceniam programu bo to nie moje klimaty tylko pytam dlaczego nie można było w ramach tak szumnie przez pana zapowiadanych oszczędności, nie zrobić Dni Kęt jednodniowych, tylko męczyć kęczan niezbyt ambitnym programem przez trzy dni, oczywiście za ich pieniądze.

 • Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...