FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

TRANSITION - niewiarygodny spektakl muzyczno-iluzjonistyczny

Transition to prawdopodobnie pierwszy taki duet na świecie. Wyjątkowa kombinacja świata magii i muzyki. Doskonale dobrana muzyka, odpowiednia gra aktorska. Wszystko po to, aby wprowadzić widzów w tajemniczy inny wymiar dostarczanej rozrywki.

Transition tworzą Adrian Mitoraj, iluzjonista i perkusista oraz  Paul Stepien, multiinstrumentalista grający na flecie, EWI i fortepianie. Artyści łącząc swoje umiejętności czarują publiczność spektakularnymi iluzjami i muzyką.

Paul Stepien, multiinstrumentalista, który wykonuję znane przeboje muzyki światowej, muzykę filmową, własne kompozycję oraz muzykę elektroniczną. Muzyk prezentuje swoje umiejętności gry na takich instrumentach jak: flet poprzeczny, flet piccolo, flet altowy, flet prosty, Ewi, fortepian. Ponad to artysta stosuję beatbox, który łączy z równoczesną grą na flecie. Bardzo efektowna technika zwana flutebox. Dzięki zastosowaniu looper’a Paul tworzy utwór w czasie rzeczywistym w pojedynkę, gdzie normalnie jest do tego potrzebny kilkuosobowy zespół.

Adrian Mitoraj, iluzjonista, który wprowadza publiczność w świat iluzji. Widowisko wzbogacone o duże iluzje wykonywane z piękną asystentką. Podczas pokazu osoby z publiczności zostają wplatane w różne humorystyczne zdarzenia sceniczne.

W czasie przedstawienia będzie można zobaczyć błyskawiczną zamianę sukienek asystentki, przenikanie przez ciało asystentki stalowych obręczy, liczne lewitacje, taniec jedwabnej chustki do znanych przebojów Michaela Jacksona, przenikanie ręki przez dużą szybę oraz wiele innych niepowtarzalnych iluzji.

Show w wykonaniu tej grupy to bezkonkurencyjna "petarda" na rynku artystycznym nie tylko w Europie, ale i na świecie.

Data spektaklu: 9 lutego 2019

Godzina: 17:00

Sala widowiskowa Domu Kultury w Kętach

Bilety do nabycia: Dom Kultury w Kętach - pokój nr 2 / oraz na stronie www.kupbilecik.pl

Cena biletu: 40 zł

ZAPRASZAMY!

Komentarze

Tutaj możesz zostawić komentarz aby to zrobić musisz być zalogowany. Możesz to zrobić tutaj...