FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

II kolejka rozgrywek ALF Nowa Wieś + Ważny komunikat

W czwartek 13 kwietnia odbyły się dwa pierwsze spotkania II kolejki Amatorskiej Ligi Futbolowej Nowa Wieś.

W pierwszym spotkaniu za sprawą dwóch goli Piskorka Bajer pokazał, że to on będzie górą. Kęckie Ogry próbowały dorównać przeciwnikom, ale dopiero w drugiej połowie bramką Jareckiego zmniejszyły przewagę przeciwnika. Mecz skończył się zwycięstwem Bajeru 2:1.

Do połowy drugiego spotkania Atletico Killers remisowało z Kojotami 1:1, po golach Wieczorka i Gawła. Jednak, dopiero w drugiej części spotkania posypały się bramki. Rajda dołożył dwa punkty Atletico. Z kolei Puchała i trzykrotnie Ferreri zapewnili zwycięstwo Kojotom.