FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

ALF Nowa Wieś - czwarta kolejka za nami

Przed chwilą zakończyły się zmagania Amatorskiej Ligi Futbolowej na Orliku w Nowej Wsi. Niesprzyjająca pogoda nie pokrzyżowała planów naszych młodych piłkarzy, którzy w czwartek i piątek rywalizowali podczas czwartej kolejki. Goli było mnóstwo, emocji zresztą nie zabrakło.

Podczas pierwszego meczu AFC nie miało żadnych ograniczeń. Bez najmniejszych skrupułów ograli Atletico Killers 16:0. O ile podczas pierwszej połowy prowadzili "zaledwie" 5:0, to w drugiej postanowili mocno potrenować bramkarza. I opłaciło się - celność i nieokiełznaność zaowocowały jedenastoma golami. Starcie Oldboysów z Ogrami zakończyło się zwycięstwem teamu z Andrychowa 9:6, mimo, że początkowa część spotkania była bardziej pomyślna dla kęczan.

W piątkowym meczu Bajer odnotował 3 punkty. Rywalami drużyny było Desperado, które po golach Kamińskiego i Biesa było faworytem po pierwszej połowie. W drugiej części zmagań Pomietło pięciokrotnie strzelił gola dla Bajeru, co zdecydowało o jego zwycięstwie 5:3. W spotkaniu Kojotów z K-3 ostatecznie nie było niespodzianek. Faworyt zwyciężył 5:3, mimo, że w pierwszej połowie był remis 2:2. Warto zauważyć, że w ciągu czterech minut spotkania K-3 stracił trzy gole i być może to było "gwoździem do trumny" dla tego zespołu. Jak dotąd Kojoty zwyciężyły we wszystkich spotkaniach, które rozegrały w ramach tegorocznej AFC NW.

W ostatnim spotkaniu wieczoru Włatcy Stadionuf zdominowały stadion i zwyciężyły drużynę z Andrychowa 7:2. Tegoroczne rozgrywki nie są korzystne dla Pazdanów, to już trzecie przegrane spotkanie.

27 kwietnia (czwartek)

godz. 19.30 –  AFC - Atletico Killers 16:0 (5:0)
gole: Wiktorczyk (5), Kozłowski (5), Cholewka (3), Strzeżoń, Stuglik, Zwieńczak

godz. 20.30 –  Ogry Kęckie - Oldboys 6:9 (2:1)
gole: Adamus, Jurecki, Rusek G. (2), Wójciak, Klęczar - Pilarski, Mizera, Lachendro (2), Kopytko, Smaza (2), Łysoń (2)