FACEBOOK...

Komentowane artykuły...

Wyniki kolarzy UKS Sokół Kęty

W dniu 03.09.2017r odbyły się  Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie górskim w Rabce Zdrój. Startowali zawodnicy z czterech województw: małopolskiego, śląskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego. W kategorii młodzików zwyciężył Dawid Lenart z UKS Sokół Kęty. Wcześniej 30 i 31.09. 2017 nasi zawodnicy ścigali się w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików na szosie w Nowej Sarzynie. Ze startu wspólnego złoty medal zdobył Dawid Lenart, 6 miejsce zajął Damian Żmuda, 7 Ignacy Chmielewski. W konkurencji dwójek zwyciężyła dwójka Dawid Lenart i Damian Żmuda, dobre 4 miejsce zajęli Ignacy Chmielewski i Benedykt Długosz. W niedawno rozegranych Górskich Szosowych Mistrzostwach Polski nasza wychowanka Marta Lach zdobyła srebrny medal w Wysowej Zdrój w kategorii kobiet elita. Marta w tym roku zajęła 8 miejsce w Mistrzostwach Europy w kolarstwie szosowym, które odbyły się w Danii w miejscowości Herning.